Serwis

Jako DOBROWOLSKI – SERWIS zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi i naprawy pojazdów zajmując się naszym własnym taborem transportowym. Nasze ciężarówki i samochody dostawcze poruszają się po całej Europie, więc nie ma tu miejsca na naprawy doraźne lub, jak się później mogłoby okazać, pozorne oszczędności. Naszymi głównymi klientami są również firmy, którym na szybkości działania i niezawodności zależy najbardziej, więc staramy się utrzymywać najwyższy poziom naszej pracy. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie:
R

Naprawy główne i bieżące pojazdów ciężarowych i dostawczych – posiadamy stanowiska obsługowe mieszczące 4 ciągniki siodłowe z naczepami oraz 3 stanowiska dla pojazdów dostawczych.

R

Naprawy główne i bieżące pojazdów osobowych.

R

Ustawianie geometrii zawieszenia pojazdów osobowych i dostawczych przy pomocy najnowocześniejszego obecnie na rynku urządzenia AUTOBOSS. Sprzęt ten wyposażony jest w cztery bezprzewodowe głowice z dwiema kamerami ccd w każdej z nich, oraz posiada własną bazę danych z geometrią i wymiarami fabrycznymi wszystkich samochodów.

R

Ustawianie geometrii zawieszenia w pojazdach ciężarowych i autobusach przy pomocy laserowego urządzenia GLT Truck.

R

Kompleksowa diagnostyka komputerowa samochodów osobowych, ciężarowych, naczep, przyczep, motocykli, maszyn rolniczych.

R

Pełny serwis klimatyzacji w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, maszynach rolniczych, maszynach budowlanych, również z dojazdem do klienta.

R

Od niedawna wykonujemy również pełny zakres czynności serwisowych oraz legalizację Tachografów Cyfrowych.

Przetestuj nas i dołącz do grona zadowolonych klientów !

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnej technice gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Serwis

+48 74 852 29 66
+48 509 053 506
+48 509 053 504
serwis@dobrytrans.pl