Stacja Kontroli Pojazdów

Kompleksową modernizację Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów DOBROWOLSKI zakończyliśmy na początku sierpnia 2010. Otrzymaliśmy zezwolenie nr DSW 007 na wykonywanie badań technicznych w maksymalnym zakresie. Od samego początku budowy naszym celem było stworzenie miejsca, które posłuży wszystkim właścicielom i kierowcom swoich pojazdów do utrzymania ich we właściwym stanie, bezpiecznym dla otoczenia i Ich samych. Pragniemy aby nasi klienci podróżowali samochodami bezawaryjnymi i wygodnymi. Niestety w Polsce nadal bardzo powszechne jest przekonanie, że na stację diagnostyczną przyjeżdża się po tzw. pieczątkę. Nie jest to dobre myślenie, tym bardziej że żyjemy w kraju, który ma drogi jakie ma a natężenie ruchu jest coraz większe. Dlatego nasza stacja prezentuje obecnie najnowocześniejszy poziom obsługi pojazdów jaki jest możliwy do zrealizowania.

„Dysponujemy osobnym stanowiskiem do ustawiania geometrii w samochodach o najbardziej zaawansowanym poziomie zawieszenia, na kołach do 25″. Nasz sprzęt jest kalibrowany co 6 miesięcy przez serwis fabryczny. Rozwiązujemy wszystkie problemy związane z nieregularnym zużywaniem się opon o średnicach powyżej 18″” Proszę o umieszczenie również zdjęcia przy tej informacji- z załącznika

„Do sprawdzania hamulców używamy rolek firmy MAHA, które są bezpieczne dla wszystkich napędów 4×4”

 

}

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

PN-PT 7.00-18.00
SOBOTA 7.00-14.00

 

W razie konieczności możemy również wykonać badanie techniczne w niedzielę i dni wolne od pracy, ale wymaga to indywidualnego umówienia się.

Pobierz cennik >>

Serwis

+48 74 852 29 66 +48 509 053 506 +48 509 053 504 serwis@dobrytrans.pl